Realizacje

Swoje prace wykonuje głównie dla klientów końcowych, choć zdarzały się projekty zlecone przez agencje, na które jestem jak najbardziej otwarty.

Większość moich zleceń to tworzenie dedykowanych szablonów WordPress. Jednak nie opieram się na gotowych (i niewygodnych w edycji przez klienta) rozwiązaniach takich jak Visual Composer. Sam tworzę kod szablonu dostosowany do potrzeb partnera.

Mimo to zdaję sobie sprawę, że nie każdy wie jak obsługiwać panel administracyjny WordPress (do tego z dodanymi przeze mnie funkcjonalnościami), dlatego do każdej strony, którą tworzę, dostarczam instrukcje obsługi.

Wciąż rozwijam swoje umiejętności. Aktualnie uczę się budowy sklepów internetowych, integracji stron WWW z systemami płatności PayU i Przelewy24, a także wzorca MVC, frameworku Symfony i Angular. Ćwiczę też swoje umiejętności z Javą.

Kino Iskra

Dedykowany CMS dla kina

Strona augustowskiego kina Iskra.

Użyty na stronie system zarządzania treścią ScopeCMS, został przeze mnie zbudowany specjalnie na potrzeby kin, teatrów i innych miejsc korzystających z systemu biletowego firmy VectorSoft. Kino Iskra jest pierwszą placówką, która z niego korzysta.

CMS pozwala nie tylko na wyświetlenie repertuaru i przekierowanie do zakupu biletów, ale także na budowanie podstron, ankiet i cykli oraz dynamiczne łączenie ich z promocjami i znacznikami. Pomaga to w łatwiejszym dodawaniu treści przez osoby zajmujące się stroną, ale także w szybszym i bardziej intuicyjnym odnalezieniu informacji przez klientów.

Refleks;ja

Strona konkursu w WordPress

Konkurs Filmów Jednominutowych „Refleksja”, to studenckie wydarzenie dla filmowców-amatorów, którzy mają coś do przekazania innym na dużym ekranie. Konkurs odbywa się w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku i co roku gromadzi sporą widownię.

Strona oparta na WordPress pozwala na zapoznanie się z informacjami o konkursie, poprzednich jego edycjach, a także na przesłanie formularza zgłoszeniowego. Z poziomu panelu administracyjnego można zarządzać jej wyglądem.

Dla:cineDot

DKF Kinochłon

Rozbudowana strona i archiwum w WordPress

DKF Kinochłon to chyba najprężniej działający Dyskusyjny Klub Filmowy w Polsce, a na pewno duma augustowskiej kultury.

Stworzyłem odpowiednio zmodyfikowany motyw WordPress, dzięki któremu na stronie można zbudować ogromną bazę wydarzeń, filmów, gości i relacji. Wymienione informacje można ze sobą powiązać przez co łatwo można na przykład sprawdzić na jakich wydarzeniach gościła określona osoba ze świata filmu.

Zająłem się także importem danych z poprzedniej wersji serwisu.

Obsługa nie wymaga wiedzy programistycznej gdyż wszystkie opcje dostępne są z poziomu wygodnego panelu administracyjnego, w tym także edycja wyglądu strony.

Tartak Rółkowski

Katalog produktów w WordPress

Strona Tartaku z okolic Augustowa.

Projekt wykonany dla CMS WordPress, dostosowany do pokazania oferty Tartaku.

Jedno z moich pierwszych zleceń.

Cinerama Fest

Strona festiwalu w WordPress

Festiwal Filmów Nowomedialnych „Cinerama Fest” to wydarzenie podejmujące temat wnikania technologii do naszej kultury (i na odwrót).

Strona działa na podobnej zasadzie co ta Konkursu „Refleks;ja”. Oba wydarzenia są ze sobą powiązane poprzez Stowarzyszenie „cineDot”, którego jestem członkiem.

Zachęcam do zapoznania się z obiema stronami, a także ich profilami Facebookowymi. Jestem osobą odpowiedzialną za wszelkie techniczne aspekty obu imprez, w tym także za oprawę audiowizualną czy zarządzanie social-mediami.

Dla:cineDot

Fizjo-Natur

Wizytówka w WordPress

Strona gdańskiej fizjoterapeutki.

Szablon WordPress umożliwiający zamieszczenie poszczególnych usług z ich cenami, zdjęciami i opisami, a także galerii. Na stronie umieszczono także informacje o godzinach przyjęć pacjentów.

Prócz stworzenia strony zająłem się zorganizowaniem serwera i domeny, a także lekkim liftingiem istniejącej identyfikacji wizualnej.

Automex Spedition

Wizytówka w WordPress

Strona firmy spedycyjnej.

Wizytówka firmy w WordPress. Zawiera dział pobierania, listę osób kontaktowych i rozbudowany formularz kontaktowy.

ZS STO w Augustowie

Przeniesienie z Drupal na WordPress + stworzenie szablonu

Strona augustowskiej placówki oświatowej.

Byłem podwykonawcą strony. Zająłem się stworzeniem podstawowego szkieletu motywu WordPress oraz przeniesieniem danych z poprzedniej strony zbudowanej na platformie Drupal.

Zainteresowany?


Skontaktuj się ze mną

Linki

Dane kontaktowe

Rafał Rowiński - Webdeveloper, freelancer
Kolnica 51,
16-300 Augustów
Polska